اخبار

برگزاری جشن "لبخند ماندگار" ویژه کودک دیالیزی در بیمارستان دکتر معاون شهرستان صحنه

برگزاری جشن "لبخند ماندگار" ویژه کودک دیالیزی در بیمارستان دکتر معاون شهرستان صحنه
روز پنج شنبه شانزدهم اسفندماه، مراسم جشن تولد جهت کودک دیالیزی با عنوان جشن "لبخند ماندگار" با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان صحنه در بیمارستان دکتر معاون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه، روز پنج شنبه شانزدهم اسفندماه، با ابتکار پرستاران بخش دیالیز بیمارستان دکتر معاون، مراسم جشن تولد ده سالگی فاطمه کودک دیالیزی با عنوان جشن "لبخند ماندگار" برگزار شد.
این مراسم به طور خودجوش توسط پرسنل زحمتکش بخش دیالیز بیمارستان که به تازگی بازسازی، تجهیز و افتتاح گردیده است و به منظور تقویت روحیه فاطمه دختر خردسال دیالیزی که به مدت هفت سال است تحت دیالیز می باشد، برگزار و با اهداء هدایا، تهیه کیک و شمع، لبخند شادی بر لبان این کودک نشانده شد.
در این مراسم دکتر احسان مهری مدیر شبکه بهداشت و درمان و مهندس محمدنژاد شهردار شهرستان صحنه نیز حضور داشتند‌.

در این مراسم، دکتر احسان مهری ضمن تشکر از مشارکت و همراهی پرسنل بخش دیالیز در فراهم آوردن لحظاتی لبریز از شادی برای کودک مبتلا به دیالیز، این اقدام پرسنل بخش دیالیز را ناشی از انسانیت و روحیه مردم داری آنان عنوان کرد و افزود : به امید آنکه با همراهی تمامی انسان‌هایی که دغدغه‌های انسانی و کمک به همنوع دارند، روزهایی پر از امید و شادی را برای کودکان بیمار در روزهای درمان رقم بزنیم تا کودک بودن را از یاد نبرند.

در پایان دکتر مهری از حضور مهندس محمدنژاد، شهردار محترم شهرستان صحنه و سایر پرسنل بیمارستان در این مراسم قدردانی نمود.

ج

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ۲۱:۰۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید