اخبار

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
دکتر فریدون نوری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر خطاب به همکاران و عموم مردم عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه، متن کامل پیام به این شرح است:

 

  بسم الله الرحمن الرحیم

"أللّهُمَّ أهْلَ الکِبریآء وَالعَظَمَة وأهلَ الجُودِ وَالجَبَروتِ وَأهلَ العَفْوِ وَالرَّحْمَة"

ایزد منان را سپاس می‌گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرارداد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه‌داری در ماه تذهیب و تزکیه نفس، با یاری از درگاه مهر بی‌نهایتش به آرامش دست یابیم. خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوا بر گرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند. امیدوارم خداوند کریم به کرم بی‌منتهای خود همه ما را در زمره این بندگان خالص قرار دهد. عید فطر، روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرت‌های روشنی می‌باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان، اجر و پاداش خود را تنها در تقرب الهی جستجو می‌کنند. عید فطر روزی است که انسان به فطرت‌های پاک خود باز می‌گردد.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بر خود لازم می دانم حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص همکارانم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدردی با بندگان پروردگار را مسئلت می نمایم.

دکتر فریدون نوری

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه 

 

عید فطر

۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید